Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

Hejka.

Mam takie pytanko.

Zawsze ciekawiła mnie gra Cyberpunk 2077 ale jakoś nie miałem czasu i za dużo kasy aby ja kupić. Jako że teraz jest na wyprzedażach i kosztuje mało to czy jest w ogóle sens grać w nią po tylu latach od premiery? 
 

Link to comment
Share on other sites

@PanSieczka9 podobno nie wiem ile w tym prawdy ale gra miala lub dostala sporego update. I zostala naprawiona. Mysle ze jeśli nie grałeś warto. Trochę pogadałam i fajnie się grało 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

@XF I WIKI I ma racje, weszla nowa aktualizacja i gra w 100% jest grywalna. Jak nie grałeś to napewno warto spróbować a nie będziesz żałował.

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej gra godna polecenia, zero bugów no i cała ta historia w przyszłości to naprawdę super składanka. Myślę że gra jeszcze bedzię popularna przez jakies koleją dekadę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Junior Admin
  • Solution

Wiele gier jest przestarzałych, ale to nie znaczy, że są gorsze od tych, które zostały niedawno wydane. Na przykład Wiedźmin 3: Dziki Gon, którego premiera odbyła się 18 maja 2015 roku. Minie jeszcze trochę i dekada, a ludzie nadal będą w nią grać. Czasami lepiej zagrać w takie gry jakiś czas po premierze, bo wiadomo, że naprawiono wiele błędów do tego czasu, które mogły irytować gracza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...