Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱"Halo" vs "Anthem"

edjazoli25
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Ostatnio mamy dostęp do gier EA i jako większość z Was nie byłam pewien co wybrać w pierwszym dniu dostępu?
Ok, decyzja, decyzja ... Wybrałem Anthem i szczerze mówiąc zdałem sobie sprawę, że „czekaj”, czy to „Halo” czy „Destiny”?
Mam mieszane uczucia, ponieważ Anthem wygląda dobrze, ale nie dostarczam tych dodatkowych wciągających  elementów jak w „Halo”,  muszę powiedzieć, że z mojego punktu widzenia „Halo” jest dla mnie znacznie lepsze i tak, rozumiem, że EA tworzy głównie gry sportowe ... Anthem jest absolutnie piękny, ale jego historia jest poprostu słaba. I tak, wiem, że Anthem i Halo Infinite są i są rozwijane przez zupełnie różnych deweloperów i wydawców, ale podobieństwa są raczej trudne do nieuwzględnienia. Więc mam rację, czy po prostu się czepiam?
Ktoś pewnie powie „a co z Start Wars?”… Hmmm myślę, że to inna historia i inny post…
Co wy myślicie na ten temat ?

Wiem co masz na myśli, dla mnie Halo to naprawdę super gra i czekam na najnowsza. A Anthem jakoś jest super tez ale może ze w Halo już grałem jakoś mi przypomina ta grę nawet jak się logujesz i muzyka bardziej z Halo?

A Destiny to w ogóle mi nie podchodzi jakoś w ogóle.

Halo wygrywa jak dla mnie!

Ktora gra wyszła pierwsza tak w ogóle?

• Administrator

@Xboxziomek oczywiście Halo wyszla pierwsza bo już w 2001 roku, Anthem początek 2019 i wydaje mi się ze była odrazu skazana na porażkę.

Ale szczerze dla relaxu spokojnie i odbicia się od innych rzeczy gra się naprawdę płynnie i fajnie .

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.