Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱Retro Swiry


edjazoli25
 Share

Recommended Posts

 • Administrator

Od dłuższego czasu obserwuje profil @retro_swiryoraz ich social media a w szczególności  YT kanał.

Od samego początku byłem pod wrażeniem ze tak młodzi ludzi są zainteresowani retro technika i tworzą o nich „infowidy”, dlatego stwierdziłem ze zasłużyli na tego posta.

Następna rzecz która jest mi bliska to to ze tworzą klipy z technologia która szczególnie jest mi bliska gdyż z nią dorastałem. Dzieciństwo lat 80 i 90 początki kodowania, gier, gamingow.

Dajcie nam znać jak powstał ten projekt, jak się poznaliście, ile macie lat itp???

Polecam 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za takie miłe slowa. Znamy się juz od 8 lat. Maciek (DJ MAK) i Wiktor (VeneS) mają po 14 lat a Wojtek (WRK) 13 lat. Poznaliśmy się w pierwszej klasie podstawówki. 

Projekt powstawal dośc długo. Najpierw były plany o wydaniu retro konsoli "własnej" roboty ale niestety nie wypalił ten pomysl. Pomyślelismy że załozymy redakcje na Youtube. I ten pomysł jak widać doszedł do skutku. Uwielbiamy gry oraz retro technologie. w "redakcji" mamy ponad 8 konsol co jest dosć dużą liczbą.

Pozdrawiamy

Ekipa 

Retro Świrów 🙂 

Link to comment
Share on other sites

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • By GMd4d
   PL  -  Zaczynamy pierwszą część naszej wspólnej zabawy! Od dziś przez następne 2 tygodnie sprawdzamy i recenzujemy gry zaczynające się na literę "A". Poniżej znajdziecie listę gier. Zasady są proste. Instalujemy wybraną grę/gry, gramy, sprawdzamy, a następnie pod tym postem piszemy kilka słów o tym co nam się w danej grze podobało, co nam się nie podobało, ile czasu spędziliśmy grając w daną grę i wystawiamy ocenę od 1 (najniższa ocena) do 5 (najwyższa ocena). Im więcej gier uda się Wam sprawdzić tym lepiej!
   Na koniec etapu zbierzemy wszystkie oceny i dodamy podsumowanie Waszych opinii. Przyjemnej zabawy!
    
   EN  -  Let's begin the first part of our game! From today, for the next 2 weeks we will test and review games beginning with an "A". Below you will find a list of games. The rules are simple. You install the game, play and then write down few words about the game under this post. What did you like and dislike about that game, how much time did you spend playing the game and grade it from 1 (the lowest mark) to 5 (the highest mark). The more games you will test the better!
   After each part we will gather your opinions and write a summary of it! Enjoy!
    
   Lista gier / Game list:
   A Plague Tale: Innocence
   A Way Out
   Ace Combat 7: Skies Unknown
   Alan Wake
   Alice: Madness Returns
   Anthem
   Ark: Survival Evolved
   Assetto Corsa
   Astroneer
  • By Michał Bruk
   Cześć 👋
   Czy mamy na grupie fanów Resident Evil?😀 Jeśli tak, to serdecznie zapraszam do dyskusji! Jakie są wasze ulubione gry tej znamienitej serii? Co w niej lubicie? A czego oczekujecie po nadchodzącym Village?
    
   Jeśli lubicie nie tylko grać, ale i oglądać gaming to zapraszam na swojego Twitcha, właśnie ogrywam Resident Evil: Code Veronica ♥️ Link poniżej, często gram także w inny tytuły RE😉
    
   Check out this video "Maiker83 gra w Resident Evil Code Veronica" http://www.twitch.tv/michael_brook439/v/887472737?sr=a&t=3954s
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy