Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱Retro Swiry

edjazoli25
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Od dłuższego czasu obserwuje profil @retro_swiryoraz ich social media a w szczególności  YT kanał.

Od samego początku byłem pod wrażeniem ze tak młodzi ludzi są zainteresowani retro technika i tworzą o nich „infowidy”, dlatego stwierdziłem ze zasłużyli na tego posta.

Następna rzecz która jest mi bliska to to ze tworzą klipy z technologia która szczególnie jest mi bliska gdyż z nią dorastałem. Dzieciństwo lat 80 i 90 początki kodowania, gier, gamingow.

Dajcie nam znać jak powstał ten projekt, jak się poznaliście, ile macie lat itp???

Polecam 

Dziekujemy za takie miłe slowa. Znamy się juz od 8 lat. Maciek (DJ MAK) i Wiktor (VeneS) mają po 14 lat a Wojtek (WRK) 13 lat. Poznaliśmy się w pierwszej klasie podstawówki. 

Projekt powstawal dośc długo. Najpierw były plany o wydaniu retro konsoli "własnej" roboty ale niestety nie wypalił ten pomysl. Pomyślelismy że załozymy redakcje na Youtube. I ten pomysł jak widać doszedł do skutku. Uwielbiamy gry oraz retro technologie. w "redakcji" mamy ponad 8 konsol co jest dosć dużą liczbą.

Pozdrawiamy

Ekipa 

Retro Świrów 🙂