Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy sezon w Fortnite.馃嚨馃嚤

Krysto
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Powiem szczerze ze pierwsza gra jaka za艂膮czam na xboxie po d艂ugim dniu jest Fortnite, i czasami po aktualizacji my艣le ze to nie to i zaczynam co艣 innego -tym razem jest naprawd臋 super ods艂ona. Masz du偶o nowej broni oraz mo偶esz wymienia膰 z艂oto na聽inne warto艣ciowe rzeczy, bra膰 zlecenia na kille聽albo dobra膰 napotkanego w臋drowca do swojej ekipy.Bro艅 zdobywasz jak zawsze a g艂贸wnego sejfu nie ma,jest kilka rozrzuconych po mapie i jedyne co聽mo偶esz zrobi膰 to gra膰, gra膰 i eksplorowa膰. A i pami臋taj burza nie daje za du偶o czasu......

Lubi臋 bardzo nowy sezon, zw艂aszcza ze go艣cie z Halo

wpadli r贸wnie偶. Wiem ze du偶o os贸b nie przepada za Fortnite ale jak dla mnie jest bomba. Sejfy s膮 rozrzucone jak zwykle ale bardziej to s膮 we extra skrzynie a i przele膰 przez j膮dra, dostaniesz 50 os艂ony.

Nieraz gram w Fortnite powiem wam szczerze, i w nowym sezonie zauwa偶y艂em jadro(50% os艂ony), kilka fajnych broni(snajperka co ma 6 strza艂贸w) i jak stoisz bez ruchu na piasku to sie chowasz. Fajne rzeczy ale mnie denerwuje jednak jak odrazu wida膰 jak kto艣 gra z PC. Powinni mo偶e zrobi膰 ze pc, konsole graja w osobnych rurach jak sie zbiera ekipa 100.