Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Szczerze ci powiem ze za bardzo nie mój temat ale co mogę zrobić to zarzucić twój topik na social media, i poprosić o komentarz dla ciebie.

Pozdrawiam i zycze szczęścia.

• 2 weeks later...
  • Administrator

Część @Krysto dlugo sie zabieralem za odpisanie na twoj post, tylko dlatego ze nie jestem streamerem i nie chcialem nikogo wprowadzac w błąd.

Ale postanowiłem się zagłębić w ten temat i znalazłem kilka porad które powinny ci pomoc...a więc zaczynamy.

1. Sprzet.

• Mocny komputer( dobrej klasy karta graficzna, pamięć RAM minimum 8GB, dodatkowa karta do przechwycenia obrazu-opcjonalnie w zalewznosci jak serio myślisz o streamingu)
  • Dobrej jakości kamera- tutaj zyskujesz większą ilość widzów jeżeli naprawdę dobrze ciebie widzieć 
  • Mikrofon- naprawdę dużo zależy jaka masz komunikacje z widzami, czy słyszą co mówisz- stream to nie tylko gra ale i twoja interakcja z widzami, żarty itp.
  • Oprogramowanie- zacznij od darmowego(OBS Studio)

2. Czego oczekują widzowie.

• Nie udawaj, nie wymądrzaj się - bądź sobą!
  • Uśmiechaj się i nawiązuj czat.
  • Zapomnij o liczniku- porostu się baw, dodaj kilka oglaszen na FB i oczywiście u nas o swoich czasach kiedy jesteś online
  • I nawiązując do czasu online, postaraj się być systematyczny z określonym czasem  kiedy stremujesz( ludzie będą wiedzieć kiedy znaleść czas dla ciebie)
  • Jak się wkręcisz to nagrywaj, wstawiaj clipy, i pamiętaj o innych rzeczach jak konkursy, spotkanie, porady itp.

Napewno dasz radę i mam ze chociaż trochę ci pomogłem.

Na koniec jak chcesz to mogę w innym poście z grubsza zarekomendować ci kilka sprzętów które ci pomogą w wyborze ?

@Krysto, czy ty myslisz o pc streaming, czy tylko xbox konsola, bo jak konsola to praktycznie potrzebujesz tylko dobrych sluchawek z mikrofonem i zciagnac Twitch app na xboxa, otworzyc konto i mozesz smigac.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...