Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Część @Krysto, wydaje mi sie ze potrzebujemy wiecej info...bo jeżeli masz setup zrobiony taki ze grasz powiedzmy z klawaitury plus pad nieraz ale przy biurku to napewno monitor bo bliżej siedzisz i lepiej wszystko widzisz zwłaszcza ze z klawiaturą i muszka musisz miec jakas podstawę. Jezeli natomiast siedzisz dalej i planujesz grać padem i masz do tego mała sofke, czy jakaś poduchę do siedzenia to napewno Tv i to nawet do 60" bo wtedy sobie grasz bardziej dla relaksu.

Ja grywam na 85" ale dla mnie bardziej zabawa i relax niż poważne rozgrywki lol.

Link to comment
Share on other sites

Niebagatelne znaczenie ma tu też budżet. Naprawdę dobry TV ok 55 cali (rozsądny rozmiar do 4k) to wydatek rzędu 4 - 5k zł. Jeśli masz iść w półśrodki i kupować budżetowy model, to może naprawdę lepiej zainwestować w dobry monitor, tu cena będzie zdecydowanie niższa. Musisz jednak wziąć pod uwagę odległość, w jakiej będziesz siedział od ekranu i ogólną wygodę użytkowania.

Link to comment
Share on other sites

Ok @edjazoli25masz racje zapomniałem, mam już dwójkę sofę tak około 2.5m od ściany gdzie myśle o tv, mam tez biurko gdzie  mam kompa. Rodzice mówią ze mogą wydać do 5tys na tv tylko nie jestem pewien jaki rozmiar.No i myśle o relaksacyjnym graniu na sofie w takim razie.

Link to comment
Share on other sites

Za 5k kupisz teraz 55' LG oled cx jeśli poszukasz. Nic lepszego w tym budżecie według mnie nie ma na rynku. Sam mam C9  (model z 2019) i nie wyobrażam sobie powrotu do panelu LCD. 2,5 m to odległość odpowiednia (a nawet nieco za daleko) na taki właśnie TV.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...