Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Nowy klip"The Weeknd" i ca艂a jego narracja wok贸艂 "After Hours".

Micha艂 Bruk
 Share

Recommended Posts

Artysta znany jako The Weeknd (Abel Makkonen Tesfaye) to zdecydowanie m贸j ulubiony wykonawca pop ostatnich miesi臋cy (mo偶e lat?). I nie m贸wi臋 tu nawet koniecznie, 偶e mam jego wszystkie albumy zap臋tlone od deski do deski na Spotify, bo muzycznie trafiaj膮 do mnie r贸偶nie (cho膰 niekt贸rych pewnie przes艂ucha艂em wi臋cej razy, ni偶 przyzwoito艣膰 pozwala mi przyzna膰 馃槈).

Jednak poziom kreacji wizerunku i sp贸jno艣ci wizji artystycznej, kt贸ry pokazuje, to po prostu majstersztyk. Gor膮co zach臋cam do prze艣ledzenia ca艂ej chronologii fabularnej zwi膮zanej z albumem "After Hours", czyli po kolei:

1. Heartless - podr贸偶 do Las Vegas
2. Blinding Lights - krwawe pobicie
3. In Your Eyes - dekapitacja
4. Too Late - reanimacja poprzez przytwierdzenie g艂owy do innego cia艂a
5. Niedawne wyst膮pienia live podczas American Music Awards - twarz w banda偶ach
I wreszcie 6 - wypuszczony kilka godzin temu klip do Save Your Tears. Tu ju偶 bez spoiler贸w, zobaczcie sami 馃榾

The Weeknd pozostawia nam szerokie pole do interpretacji, a jednocze艣nie kontynuuje narracj臋 rozpocz臋t膮 w poprzednich klipach. Komentarz na karykaturalne oblicze rynku muzycznego? Rewan偶 za pomini臋cie w zesz艂orocznych Grammys? Rozliczenie z zarzucanym mu wizerunkiem? Zdecydujcie sami馃槒

Aha, poza tym filmowym t艂em, to genialny, melodyjny i rytmiczny kawa艂ek, kt贸ry raz us艂yszany nie chce ju偶 wyj艣膰 z g艂owy i nakazuje by go nuci膰 przy ka偶dej mo偶liwej okazji 馃槑

Wed艂ug mnie Abel kontynuuje swoj膮 karier臋 w fascynuj膮cy spos贸b i jest najciekawsz膮 postaci膮 muzyki pop od czasu Michaela Jacksona.

https://m.youtube.com/watch?v=XXYlFuWEuKI&feature=share

• Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.