Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤S艂uchawki do 300zl.鉁旓笌

Patryk
 Share

Go to solution Solved by Micha艂 Bruk,

Recommended Posts

• Solution

Cze艣膰 Patryk. Zainteresuj si臋 tak偶e markami Steelseries (seria Arctis) i Razer (Kraken, Nari, Blackshark). Rozpi臋to艣膰 cenowa b臋dzie tu spora w zale偶no艣ci od u偶ytych materia艂贸w, przetwornik贸w d藕wi臋ku i wersji (wired vs wireless). Je艣li b臋dziesz sta艂 przed wyborem konkretnych modeli, daj prosz臋 zna膰, kilka par by艂o mi dane testowa膰 馃

13 minut temu, Micha艂 Bruk napisa艂:

Cze艣膰 Patryk. Zainteresuj si臋 tak偶e markami Steelseries (seria Arctis) i Razer (Kraken, Nari, Blackshark). Rozpi臋to艣膰 cenowa b臋dzie tu spora w zale偶no艣ci od u偶ytych materia艂贸w, przetwornik贸w d藕wi臋ku i wersji (wired vs wireless). Je艣li b臋dziesz sta艂 przed wyborem konkretnych modeli, daj prosz臋 zna膰, kilka par by艂o mi dane testowa膰 馃

Ok dzi臋ki, zerkn臋 jutro i dam zna膰 o czym my艣le聽

44 minuty temu, TomQR napisa艂:

Te s膮 tanie i dobre, du偶o os贸b poleca.

S艂uchawki TURTLE BEACH Recon 70X聽
tylko 160zl. Regulowana g艂o艣no艣膰, mikrofon i 2lata gwarancji.聽

Fajnie cenowo wygl膮daj, zerkn臋 i dam zna膰.聽

Popatrzy艂em wieczorem @Micha艂 Bruk聽i te ogl膮dam. Mia艂e艣 do czynienia z nimi, opis wyglada ok, regulacja g艂o艣no艣ci, d藕wi臋k przestrzenny i cena ok.

56 minutes ago, Patryk said:

Popatrzy艂em wieczorem @Micha艂 Bruk聽i te ogl膮dam. Mia艂e艣 do czynienia z nimi, opis wyglada ok, regulacja g艂o艣no艣ci, d藕wi臋k przestrzenny i cena ok.

Mam bardzo podobny model: Kraken V2 pro. R贸偶ni膮 si臋 nieco od Kraken X (v2 s膮 nieco wi臋ksze, ci臋偶sze, maj膮 troch臋 bardziej "premium" feel. Maj膮 te偶 chowany w s艂uchawk臋 mikrofon). W wi臋kszo艣ci sklep贸w s膮 wyprzedane, na allegro mo偶esz jeszcze trafi膰 gdzieniegdzie. Patrz膮c na opinie te dwa modele s膮 do艣膰 podobne. Og贸lnie Razer stawia na dobry bas, wygod臋 u偶ytkowania przy d艂ugich sesjach, funkcjonalno艣膰 i prostot臋 uzycia. Mam ich dwa modele na t臋 chwil臋, r贸wnie偶 Blackshark v2 LE, z obu jestem bardzo zadowolony.

Kraken V2 pro

IMG_20210113_114005.jpg

IMG_20210113_114028.jpg

IMG_20210113_114046.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy