Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱Pad Elite2-dodatkowe „łopatki”.✔︎

Guest Gonzo
 Share

Go to solution Solved by Xbox Team,

Recommended Posts

Guest Gonzo

Cześć chce kupić tego pada Xbox Elit 2, czy możecie mi powiedzieć do czego są  te „łopatki „ pod spodem?

Guest Gonzo

Oki, rozumiem, czyli dodatkowe rzeczy do użytku np zamiast krzyżyka mogę sobie tam ustawić? A gdzie to się ustawia, na konsoli? Bo nic nie mogę znaleść, 

• Administrator

Dokładnie, naprawdę fajna sprawa z tymi dodatkowymi łopatkami, sam myśle aby Elite2 na urodziny sobie „zamówić” od dzieciaków. Plus ustawianie czułości drążków, akumulator 1400mAh czyli dużo godzin grania na jednym ladowaniu.

Łopatki (shifty)mozesz dodawać niezależnie i odłączać jak chcesz. A wszystkie ustawieni robisz przez konsole oczywiście- łatwa sprawa.

Guest Gonzo

Dzięki za pomoc teraz wiem już co i jak. Teraz tylko znaleść najlepsza cenę i kupuje hehe.

• Administrator

Z tym może być ciężko bo jednak Elite trzyma swoją cenę i od razu odradzam strony jak Aliexpress czy Allegro- wiem ze nie powinnienem ale za taka cenę podróbkę łatwo wyrwać bo dużo tańsza a później zostaje tylko płacz bo coś nie tak.😏😢

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy