Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Xbox Live Gold nie był, nie jest i nie będzie za darmo. Na razie wiadomo, że cena nie wzrośnie i z czasem gry Free 2 Play nie będą wymagały subskrypcji Xbox Live Gold do grania online. Na razie nie wiadomo kiedy to wejdzie w życie. 

Xbox Game Pass Ultimate w dalszym ciągu będzie działać tak jak działa - łączy w 1 subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass na konsole i PC. W tej sprawie nic się nie zmieni. 

Link to comment
Share on other sites

No właśnie o to mi chodzi, czyli będzie za darmo z darmowymi grami z Game Pass do grania online z innymi ? Czyli jak będzie gra i chce grać tylko online multiplay to nie będę musiał mieć golda live a tylko Game Pass? Trochę się pogubiłem.

Link to comment
Share on other sites

Free 2 Play są to gry bepłatne, np. Warframe (możesz je sprawdzić w sklepie Microsoft z poziomu konsoli wybierając opcję "Bezpłatne") i w te gry będzie można grać online bez subskrypcji Xbox Love Gold.

Gry z biblioteki Game Pass nie są darmowe i nie należą do grupy Free 2 Play, więc żeby w nie grać dalej wymagany będzie Xbox Live Gold. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Hej, wydaje mi sie ze @GMd4d rozwial wszystkie twoje watpliwosci i musze przyznac ze bardzo czytelnie wyjasnil dzialanie Free Xbox Live w Free 2 Play opcji. Szczerze przyznam ze troche wydaje sie to zakrecone na pierwszy rzut oka. Pozdrawiamy I mileage grania Kamil.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie tez tak sobie myślałem bo ostatnio wszyscy mówi ze wszystko będzie za darmo, jak tak, to jak oni zarobią w końcu? Teraz już wyjaśnione ale szczerze mogliby być za darmo cały game Pass.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

@Xboxziomek mogliby dać za darmo, ale nigdy tego nie zrobią, dlaczego?

  • Aktualna oferta „All Access „ nie miałaby sensu bo ludzie maja jeszcze masywna cześć konsol na tej właśnie opcji( jest to miesięczny „abonament”) i przekształcenie tego wiąże się z nowymi umowami z firmami które udzielają kredytów, sprzęt itp. 
  • Wliczenie ceny w sprzęt tez odpada gdyż ceny poszybowały tak bardzo w górę ze ludzie przestaliby kupować konsole, i co jak się popsuje po roku?? Albo odsprzedajesz? Zwykle straty...

Jedyna szansa to możliwe obniżenie ceny, albo udostępnienie większej ilości gier za free, darmowe weekendy( ale pamiętaj ze to wszystko to techniki marketingowe tzw „fishing clients „

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...