Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

馃嚨馃嚤 Lubicie klimaty westernu? Musicie sprawdzi膰 t臋 gr臋 馃槈

Recommended Posts

Cze艣膰 馃憢

Wszyscy fani gamingowego westernu znaj膮 wspania艂膮 seri臋 Red Dead Redemption. I s艂usznie, to 艣wietne tytu艂y, grywalne i dopracowane do perfekcji. Ale! Je艣li jeste艣cie spragnieni kowbojskich klimat贸w a RDR ju偶 za wami, koniecznie sprawd藕cie Desperados 3, kt贸ry dopiero co zawita艂 do Game Passa馃

To gra z nieco innego gatunku (real time tactics), w kt贸rej doskonale odnajd膮 si臋 fani chocia偶by kultowego Commandosa. Du偶o si臋 skradamy, unikamy wrog贸w i atakujemy z zaskoczenia, niczym Hitman lub Sam Fisher.

Ka偶da posta膰 ma swoje unikalne zdolno艣ci, kt贸re stanowi膮 i艣cie wybuchow膮 mieszank臋 w r臋kach sprawnego gracza.

Polecam gor膮co, dajcie zna膰 jak wam przypad艂 do gustu Desperados 3 馃榿馃

image-logo-1920x1080-180644671.jpg

• Administrator

Juz w weekend sie nastawia艂em na ni膮 ale jako艣 czasu zabrak艂o. Wyglada bardzo zach臋caj膮co.

• Junior Admin

Pogra艂bym w t膮 gr臋, ale nie ma kamery 1 osobowej tak偶e nie gram 馃槙

• xTeam

Mnie osobi艣cie RDR zm臋czy艂 strasznie. Og贸lnie gra jest 艣wietna i podoba艂a mi si臋 pod wieloma wzgl臋dami, ale m臋czy艂em si臋 okropnie w tym westernowym 艣wiecie i w sumie pogra艂em jakie艣 20h tylko. Desperados pewnie na d艂u偶ej by mnie przyku艂 bo jest inny rodzaj rozgrywki, kt贸ry lubi艂em na moim starym PC, ale na konsoli raczej wol臋 co艣 bardziej dynamicznego. Mo偶e jak wymieni臋聽laptopa na bardziej nadaj膮cego si臋 do gier to sprawdz臋 t臋 gr臋.聽聽

Szczerze, jak @GMd4d聽napisa艂 troche m臋cz膮ca gra i ja ju偶 po 10min zrezygnowa艂em, sorki ale chyba bardziej mi podchodz膮 gry gdzie jest inna perspektywa i szybsza akcja.

• Junior Admin

Je偶eli chodzi o RDR to najgorsze by艂o dojecha膰 koniem do celu, kt贸ry jest strasznie daleko, ale rodze艅stwo to za mnie robi艂o 馃槀馃槄

Ja tam lubi臋 ale nie to 偶ebym godzinami gra艂. Wydaje mi si臋 ze troch臋 inaczej ja przedstawiaj膮 w zwiastunie i w Game Pasie. Niewiem r贸wnie偶 czy dobra na Twitcha b臋dzie bo jednak ludzie chyba akcje wola bardziej.

On 2/4/2021 at 12:08, Xboxziomek said:

A mnie si臋 podoba i tak dla rozlu藕nienia na spokojnie mo偶na sobie sp臋dzi膰 kilka godzinek.

Mi te偶 bardzo przypad艂a do gustu. Im dalej tym fajniej, mo偶na naprawd臋 super kombinowa膰 z umiej臋tno艣ciami poszczeg贸lnych bohater贸w.

Edited by Micha艂 Bruk