Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

🇵🇱Rezygnacja z “Rozliczania Cyklicznego” za Ultimate.✔︎


Go to solution Solved by edjazoli25,

Recommended Posts

Hejka.

Zastanawiam się bo oczywiście mam ten plan 3 miesiące za zeta i po 25 marca zacznie mi pobierać pieniądze za nowe miesiące. Oczywiście nie chce tego bo wole kod kupić i tak właśnie myślę.Kiedy muszę odłączyć kartę?Czy mogę to zrobić teraz i jeszcze do 25marca mieć Ultimate czy jak teraz usune kartę to tego samego dnia stracę Ultimate?

Link to comment
Share on other sites

Ja tam czekam do dwóch dni przed końcem bo słyszałem ze jak zrezygnujesz za wcześnie to niby od tego dnia ci wyłącza. A szczerze ci powiem ze niechce ryzykować za bardzo wiec czekam.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Czesc.@Xboxziomek mozesz skasowac odnawianie uslugi (rozliczenia cykliczne)nawet Teraz a usluga dopiero wygasnie dzien przed 25tym, czyli 24tegoMarca.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
  • Solution

Nie, wejdz do swojego konta na Pc> Microsoft, kliknij na avatara > twoje konto> subskrypcje> wylacz rozliczenia cykliczne(przejdz przez kilka pytanie czy napewno........) i zrobione.

Twoja usluga zostanie wstrzymana dzien przed 25tym.

Link to comment
Share on other sites

Superancko zrobiłem już. Tak sobie myśle ze może i kartę bym usunął aby mieć pewność ze nie pobiorą nic w przyszłości ? Co myślicie i podpowiedz gdzie i jak proszę.

Link to comment
Share on other sites

A kupiłeś coś ostatnio przez to konto, grę albo pada? Jak tak to chyba nie można karty wykasować póki gwarancja jest w razie jak coś nie tak i np. zwrot pieniędzy będzie itp. Nie martw się napewno ci nie policzą.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...