Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤艢niadanie gracza?

edjazoli25
 Share

Recommended Posts

4 na 6 moich 艣niada艅 w tygodniu to owsianka 馃檪 5 艂y偶ek p艂atk贸w owsianych (grubych), 1 kostka czekolady gorzkiej, p贸艂 banana drobno pokrojonego: wszystko to zalane wrz膮tkiem i podgotowane na ma艂ym ogniu. Potem dolewam nies艂odzone mleko ro艣linne (migda艂owe, ry偶owe) i zagotowuje jeszcze chwil臋. Do ca艂o艣ci dokrajam w plasterki reszt臋 banana i w zimie ewentualnie dodaj臋 艂y偶k臋 mas艂a orzechowego na g贸r臋.聽

R贸wnie偶 stosuj臋 posty ale innego rodzaju: nie jem ca艂y jeden dzie艅 w tygodniu (czwartek). Jest to taki "dzie艅 oczyszczenia", u mnie dzia艂a wspaniale ju偶 od lat.聽

• Administrator
On 06/02/2021 at 12:01, Micha艂 Bruk said:

4 na 6 moich 艣niada艅 w tygodniu to owsianka 馃檪 5 艂y偶ek p艂atk贸w owsianych (grubych), 1 kostka czekolady gorzkiej, p贸艂 banana drobno pokrojonego: wszystko to zalane wrz膮tkiem i podgotowane na ma艂ym ogniu. Potem dolewam nies艂odzone mleko ro艣linne (migda艂owe, ry偶owe) i zagotowuje jeszcze chwil臋. Do ca艂o艣ci dokrajam w plasterki reszt臋 banana i w zimie ewentualnie dodaj臋 艂y偶k臋 mas艂a orzechowego na g贸r臋.聽

R贸wnie偶 stosuj臋 posty ale innego rodzaju: nie jem ca艂y jeden dzie艅 w tygodniu (czwartek). Jest to taki "dzie艅 oczyszczenia", u mnie dzia艂a wspaniale ju偶 od lat.聽

No I to sie nazywa sniadanie, tez od czasu do czasu robi臋 dzie艅 oczyszczenia tylko woda.

20 hours ago, TomQR said:

Ja bardzo lubi臋 jajecznice z rzodkiewka i do tego chleb z pasztetem z dzika. ale moje 艣niadanie na codzie艅 to bardziej tez聽owsianka z pestkami dyni na mleku.

Tez jak by艂em m艂odszy dziewczyna mojego brata robi艂a taka jajecznic臋, dodam tylko ze z Kaszub聽by艂a.聽

22 hours ago, NiesberkPL銉 said:

U mnie s艂abo je偶eli chodzi o 艣niadania. Zawsze mam pe艂n膮 lod贸wk臋 lecz tak jako艣 nie mam ochoty je艣膰聽z rana.

Od czasu do czasu zdarzy mi si臋 zje艣膰 艣niadanie, ale to ju偶 w godzinach 9-10 rano.

I to s膮 platki kukurydziane i 偶adne inne rodzaje, bez cukr贸w ani innych dodatk贸w.

No i lubi臋 sobie energetyka z rana wypi膰 (V-Max) taki zwyk艂y energetyk co sprzedaj膮 w zwyk艂ych sklepach.

Super ze p艂atki jesz bez 偶adnych konserwant贸w i dodatk贸w.

W dniu 7.02.2021 o 14:14, edjazoli25 napisa艂:

Super ze p艂atki jesz bez 偶adnych konserwant贸w i dodatk贸w.

Wiesz聽

O wiele lepiej tak naprawd臋 smakuj膮. Za dzieciaka to po 2-3 du偶e 艂y偶ki cukru dawa艂em, a dzi艣 to nawet z po艂ow膮 艂y偶ki nie zjem, bo za s艂odkie.聽

Naprawd臋 polecam innym do spr贸bowania 馃槈

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.