Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

  • Junior Admin

POL

Ukryta treść

Do tej pory kupując zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox musieliśmy szukać odpowiedniego zestawu u innych producentów. Mogliśmy wybierać między producentami oferującymi modele z certyfikatami kompatybilności Xbox i innymi - ponieważ certyfikat nie był wymagany, aby dany zestaw działał z konsolą.

Zestaw będzie kompatybilny z Xbox Series, Xbox One oraz urządzeniami z systemem Windows 10. Transmisja dźwięku realizowana jest poprzez protokół Xbox Wireless, a jeśli nie jest dostępny, to poprzez Bluetooth 4.2 z wykorzystaniem kodeka SBC. Pałąk zestawu to stalowa opaska otoczona piankową wyściółką, a owalne nauszniki pokryte są poliuretanem i wspomnianą wyściółką. Podwójny mikrofon umieszczony jest na elastycznym pałąku LED, który sygnalizuje, że jest włączony.

ENG

Ukryta treść

Until now, when buying a headset for Xbox consoles, we had to look for a suitable set from other manufacturers. We could choose between manufacturers offering models with Xbox compatibility certificates and others - because the certificate was not required for a given set to work with the console.

The set will be compatible with the Xbox Series, Xbox One and devices with Windows 10. The sound transmission is realized via the Xbox Wireless protocol, and if it is not available, then via Bluetooth 4.2 using the SBC codec. The headband of the set is a steel band surrounded by foam lining, and the oval ear cups are covered with polyurethane and the aforementioned lining. The double microphone is placed on a flexible LED bar, which indicates that it is turned on.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

I looks like my next birthday present.They are so cool, can't wait to get one for myself. I think xbox should try to get more accessories as I don't really like how Razer took over the market.

Link to comment
Share on other sites

  • Junior Admin

Zebrać od rodziców, lub pomagać zarobić i kupić 

A cena taka, a nie inna, bo to nie są zwykle słuchawki i są bezprzewodowe i nie będą się tak dobrze sprzedawać jak inne zwykłe słuchawki

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się ze jak stać was na series x to i na słuchawki uzbieracie gdyż te słuchawki tylko działają z series x/s i PC.(mam racje?) i są tańsze niż PS słuchawki i są naprawdę hightech. Dolby Atmos w tej cenie? Regulacja głośności poprzez przekręcanie samych słuchawek, mikrofon co sam się ścisza, super ustawienia...Panowie to jest jak dla mnie tanio a Razer niech się schowa teraz. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...