Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. My first movie was probably the one for the kids. Finding Nemo?
 3. @Guest Roxxane No you can’t as Kinect sensor and Kinect are only available to used with the Xbox 360 or Xbox One console. It’s not compatible with series X/S.
 4. Today
 5. Hello, We wanna use some games for our baby girl like Just Dance etc, so its any way to connect Kinect to our series X? Do we need some kind adapters is so what type?
 6. Ja się dziwię, że tak późno do kina poszedłem, ale jak to się mówi "Lepiej późno niż wcale"😅 Rambo mega film Zwłaszcza na niedzielę jak nie ma co oglądać.
 7. Napewno nie jesteś aż taka stara, jesteś dojrzał[email protected] @axxstheticxvolly @Patryk @CrazyGirlx @NiesberkPLツ super filmy. Mój to był Rambo-Pierwsza Krew. Miałem jakieś z 7 lat i pierwszy raz poszedłem do kina(sam) w Mielnie. Tak sam bo to było malutkie lokalne kino i wszyscy się znali. Moi rodzice prowadzili ośrodek wypoczynkowy i tam zarobiłem swoje pierwsze pieniądze w szatni gdzie ludzie jak przychodzili na dancingi oddawali płaszcze itp. To były czasy a film był super i do dzisiaj pamietam go jak by to było wczoraj.
 8. Jak dobrze pamietam to Perfect Storm. Naprawdę fajny film który oglądałem po kilka razy w późniejszym życiu.
 9. Jak dla mnie 750 to minimum, ja nawet wybrałbym ten https://www.morele.net/zasilacz-corsair-rm850x-cp-9020180-eu-1792411/ tylko dlatego że pozwoli on ci na rozbudowę pecetka w przyszłości.
 10. OEM- klucz tylko nie dysk to nie jest problem jak tylko chcesz używać na jednym kompie a i zaoszczędzasz jakieś 350 zł
 11. No no panie majster nieźle. Naprawdę fajna rzecz.
 12. https://www.ceneo.pl/39111448 jeżeli uderzasz w BOX to niestety trochę drogo. Jak masz pewność że tylko do jednego kompa chcesz to cenowo będzie nawet 3/4 taniej, jak i nie więcej kiedy wybierzesz OEM.
 13. Ok, czyli to jest problem. @Niebieska ten co @Bartosz napisał będzie ok? Wiesz, nie chcę znowu babola walnąć.
 14. Most of the time it's between console and mobile, however I always prefered console first.
 15. Ja jestem tak stara, że nie pamiętam na jakim filmie byłam po raz pierwszy 😞
 16. Do wymiany, to zasilacz z najsłabszej serii tego producenta, bardziej polecany do biurowych pecetów a nie komputerów do gier. Dodatkowo jego moc jest za mała i nie daje rady porządnie zasilić tej karty graficznej, jak dalej będziesz go używał to może ją uszkodzić.
 17. Nigdy nie lubiłem kina więc do niego zbytnio nie chodziłem, ale pierwszy raz poszedłem na Angry Birds mimo, że miałem w planach pójścia na co innego, ale skończyło się na Angry Birds😅
 18. @Gexb0x Wiesz expertem nie jestem ale ostatnio składałem komputer z bratem i nasz zasilacz do gamingu to był przynajmniej 750 W. "Be quiet! Straight Power 11 750W Platinum" więc może to problem?
 19. Dzięki, a więc zostaje Home. A szybkie pytanko, wiecie gdzie można wyrwać w najlepszej cenie?
 20. It was a World War Z, and of course I was in Cinema before as a child, little kiddo with my parents but this was the first when I went myself as a big boy😉
 21. That’s true, if you have any chance to spend a bit more go for wireless sound bar and subwoofer. If you really want to go for surround experience go for 5.1 system with speakers around the room.
 22. @Niebieska Tak na nowo system był wgrywany. Jedynie wymieniałem to : Procesor- Intel Core i7 10700K Karta Graficzna- 8GB NVIDIA GeForceRTX 3070 Płyta- ASUS ROG Strix Z590-F Gaming WiFi a zasilacz to został ze starego zestawu SilentiumPC Elementum E2 550W 80 Plus
 23. Windows 10 Home spokojnie ci wystarczy kolego.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...