Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. @Lemur zapomnij o Control bo się chłop zamęczy. Jak osobiście polecam klimaty lat 80 czyli CoD Cold War lub Hellblade- napewno polubi!
 3. Hi everyone. How much I can take for 1T Xbox oneX with two original controllers? No games, in excellent condition. What will be the best place to put for sale? EBay?
 4. Definitely CoD as I’m fed up with multiplayer games. I’d like to go for a good camping instead. So, 🖖👋☝️CoD no1.
 5. Mam kilka części Assassina jak byś chciał, tylko nie wiem jak to z przesyłka? JAk coś to na czata dawaj i dogadamy się z ceną.
 6. Jak u mnie to połączenie xboxa i ziomka bo zawsze z ekipą coś tam robimy i tak zostało @ Xboxziomek .
 7. Cześć, powiem ci że ja mam 500 i takie spadki się zdarzają i to zależy od wielu czynników. Ile masz podłączonych urządzeń, ruchu w sieci operatora(ile osób na raz korzysta z sieci) oraz chyba najważniejsze to jakości kabla optycznego oraz modemu.
 8. Last week
 9. Ty to zawsze mi pracy dasz na następne pół roku. Zobaczę jak to się da wkomponować w stronę, a pomusk na 5+.
 10. A gdyby utworzyć pasek w górnej części który lecąc z prawa do lewa wyświetlał by najnowszych użytkowników oraz donejty itp.?
 11. cinema coz its a whole other vibe lmao
 12. Yes, it’s quite simple I am a Mum of two boys - 😹💪 @ MomOf2 .
 13. Home, home and one more home. It’s so easy to spend time with family without hassle and rush, car park space etc. Own food, feed up and we can watch together.
 14. @xbox_vibes.wiki tak jak @Patryk pisał będziesz traciła około polowe na korekty błędów itp, ale na koniec 350Mbps to super prędkość, będę szczery, 40 Mbps to także super szybko z porównaniem do niektórych. A wiem że czasami prędkość potrzebuje kilku godzin aby się ustatkować. Miejmy nadzieję że to tak było w twoim przypadku i teraz już będzie z górki.
 15. Powiem wam że dziś już lepiej. Dostałam nowy router i chyba już działa jak należy dziś pobierało mi z o wiele lepszą prędkością koło 350mb/s to całkiem dobry wynik. Myślę że jak nie będzie nawrotów to uznam że tak w pierwszy dzień musiało być. 😅 Dzięki za pomoc.
 16. @Patryk tak to prawda ale aby aż z 600 do 40?? Dwie rzeczy mi się nasuwają, pierwsza modem niedostosowany do przesyłania takiej ilości, lub coś na sieci. Pytanko do @xbox_vibes.wiki , możesz zdjęcie kabla i końcówki wrzucić, jaką najwieksza prędkość mialas?
 17. @xbox_vibes.wiki musisz pamiętać że szybkość na speedtescie to szybkość do twojego routera. Później to już twoja domowa sieć. A więc około polowe tracisz na zwykłe „wykorektowanie błędów”-standard itp. Teraz jeżeli używasz routera z dwoma pasmami to podziel to przez 2 czyli po 150m/s na pasmo. Dostałaś nowy router?? Jeżeli utrzymuje ci się 40 na konsoli to ok, bardziej chodzi o to że spadków nie masz. Zawsze warto się skontaktować z siecią i pewnie coś doradzą. Ogolnie 40m/s to dobry wynik i jest to średnie dla światłowodów.
 18. @ Johnax , in my village they call me 🪓 axe boy because I’m doing a lots of logs chopping for people. And this is how I’ve made it JohnAxe without E.
 19. Mam z Orange wzięte do 600mb/s więc chyba nie najgorzej. Wczoraj koło 18 była o wiele mniejsza prędkość coś koło 40mb/s. Lecz im później tym lepiej było. A no i mieszkam w bloku także ze skrzyneczki z piwnicy kabelek (cienki, biały) do modemu.
 20. Powiem ci że ja mam 70Mbps i taki mam prawie cały dzień a jak ściągam gierkę to faktycznie trochę spowalnia. Jaka masz prędkość na sieci a jaką na konsoli jak ściągasz gry? Czasami masz pootwierane gry, apki a to będzie używać internet w „background”. Warto więc je pozamykać. Tak samo wejdź w ustawienia sieci na konsoli ⤵️ Zobacz co tam się dzieje. Co do światłowodu to masz bezpośrednio do domu poprowadzony kabel(zazwyczaj różowy lub fioletowy)?
 21. A jaką prędkość masz w pakiecie? I czy to jest w 100% typowy światłowód? Bo wiesz że czasami oni robią światłowody do rozdzielni gdzieś na osiedlu a reszta to kable telefoniczne. Więc jak ludziska zasiadają do internetu wieczorem to wszystko zamula i z obiecanych 60Mbps robi się 5Mbps.
 22. Hej pytanie co do światłowodu. Mianowicie dzisiaj podłączył mi technik wreszcie światłowód i wszystko fajnie na speedtescie ale na konsoli po kablu nie mam stałej prędkości a do tego strasznie słaba prędkość w porównaniu do pakietu. Czy to normalne raczej czy powinno śmigać zawsze?
 23. Definitely home with cosy sofa, warm cup of tea and a pack of crisps or bottle of wine.
 24. Ok, lol 😂 yes it was a new router WiFi connection hahaha. I know it’s sounds stupid but in my busy life sometimes obvious things are to complicated for me. Thx 🙏
 25. @FlowerBug so happy to hear that and even more happy that I could help you. Take care and enjoy your gaming.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy