Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

edjazoli25

Administrator
 • Posts

  1,080
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  266

Staff Member of Xbox-Vibes

edjazoli25 belongs to Staff of Xbox-Vibes

edjazoli25 last won the day on January 16

edjazoli25 had the most liked content!

About edjazoli25

 • Birthday 25/02/1981

Personal Information

 • Name:
  J.A.K
 • Favorite Quote
  “The man who does not read has no advantage over the man who cannot read.” – Mark Twain
 • Country
  UK/Colchester
 • Occupation
  Farmer, father, husband, gamer
 • Club/Clan
  xTeam,

Xbox Zone

 • GameTag
  edjazoli25
 • Game
  CoD WW2
 • Console
  Series X
 • Extra Equipment
  , 2T Memory Card, 2 x Elite2 Controllers, Xbox Wirles Headsphones, MacbookPro, MacbookAir, Iphone12mini,
 • Xbox Club
  XBOX VIBES FORUM

Recent Profile Visitors

4,401 profile views

edjazoli25's Achievements

 1. Napewno nie jesteś aż taka stara, jesteś dojrzał[email protected] @axxstheticxvolly @Patryk @CrazyGirlx @NiesberkPLツ super filmy. Mój to był Rambo-Pierwsza Krew. Miałem jakieś z 7 lat i pierwszy raz poszedłem do kina(sam) w Mielnie. Tak sam bo to było malutkie lokalne kino i wszyscy się znali. Moi rodzice prowadzili ośrodek wypoczynkowy i tam zarobiłem swoje pierwsze pieniądze w szatni gdzie ludzie jak przychodzili na dancingi oddawali płaszcze itp. To były czasy a film był super i do dzisiaj pamietam go jak by to było wczoraj.
 2. Jak to @Niebieska by pewnie powiedziała i tez po przeczytaniu kilku artykułów bym typował za słaby zasilacz.
 3. Stawiam na Windows10 Home i ten w zupełności ci wystarczy.Jest najtańszy, a oferuje wszystko, czego gracz potrzebuje. A Win10 dlatego że nowe gry często wymagają posiadania właśnie tej wersji oraz ze względu na program Xbox Play Anywhere – wystarczy kupić jedną grę i korzystać z niej na konsoli jak i Pececie. OEM- jest to przeważnie rodzaj instalowany w laptopach bez płyty. BOX- system na dysku do instalacji ma Pecetach, po zmianie komputera możesz wgrać licencje na nowo.
 4. Happy Birthday my Friend

  Partying Music Video GIF by Taylor Swift

 5. @Bartosz co mogę dodać to to że oczywiście to jest duży wydatek i jak to bym był ja to napewno nie zamieniłbym Case na żaden inny kombajn.
 6. 🇬🇧 What was your first movie watched in Cinema? 🇵🇱Jaki był twój pierwszy film który oglądałeś w Kinie?
 7. 🇬🇧Hi Guys- Great News🎉🎉 Do you like all the translation option on Instagram or Facebook?? Great, we have them here on xForum as well. Feel free to view all the posts, even in the different languages: View > Translate >Give Answer in your Language > Earn Points and Badges Screen Recording 2022-01-15 at 19.11.38.mov 🇵🇱 Cześć Wam- świetne wiadomości🎉🎉 Czy podoba wam się opcja tłumaczenia na Instagramie lub Facebooku? To super bo mamy je również tutaj na xForum! Zapraszam do przeglądania wszystkich postów, nawet w różnych językach: Przejrzyj Temat > Tłumacz > Odpowiedz w swoim języku > Zbieraj punkty i odznaki
 8. Go to the "shop" from your console and then find CoD MF, click install and then you will see which updates packs need to be installed. Download everything and you should be fine from there.
 9. Na początku sprawdź czy napewno to nie wina telefonu. Sprawdź czy jest połączony do internetu i czy ma włączony hotspot( czasami wystarczy wyłączyć/włączyć aby zadziałał. Telefon musi być jak najbliżej konsoli i upewnij się że masz włączone wi-fi i Bluetooth. Jedyne co możesz jak to nie pomoże to "zresetować" Ustawienia Sieci. Naciśnij przycisk na kontrolerze i przejdź do opcji System > Ustawienia > Sieć > Ustawienia sieci. Wybierz Ustawienia zaawansowane. Wybierz Alternatywny adres MAC. Wybierz Wyczyść. Wybierz Uruchom ponownie. Co do internetu w ośrodku to jeżeli to nie konsola to może nie masz zasięgu, sprawdź czy możesz się połączyć z telefonu z siecią. Jak nie to nie ma zasięgu a jak tak ale nie masz połączenia z internetem to poproś właściciela o zresetowanie routera.
 10. Are they original movies etc? Only original dvd's, Blue-Ray's will work. I'm not sure about the photos, but probably will not work as well. Try to put them on pendrive and use USB port.
 11. @KrystekW Tak ale to jak nie używasz oryginalnej. Xbox od dłuższego czasu próbuje wyeliminować rożnego rodzaju dodatki innych firm. Teraz z nowym series x/s nawet headsety radiowe są już powoli blokowane. Tylko niektóre firmy dostały licencje na produkcje kompatybilnego sprzętu.
 12. @GamerZiomo z tego co wiem to napewno można dostać klawiaturę doczepianą do nowego series X/S kontrolera. Z Elite2 sam nie próbowałem ale ogólnie Microsoft zapewnia że jak kupisz oryginalny chatpad od nich to będzie pasował do wszystkich padów xboxa.
 13. @Bartosz Sorki za późne odpisanie ale wiesz jak to jest na farmie, człowiek czasami zajęty non stop. Wracając do tematu to osobiście posiadam Case i to właśnie ten model jak widziałeś pewnie na IG czy nawet tutaj Ja osobiście odradzałbym JD tylko dlatego że podczas oglądania zaskoczyła mnie ilość pasków oraz łożysk które trzeba smarować prawie co dziennie. Plus cena potrafi być nawet o 20% większa niż Case. New Holland to praktycznie taki sam kombajn z wyglądu jak i całego systemu oczyszczania, cenowo napewno droższy. Wracając do Case, jest łatwy w obsłudze, wygodny, i dostępny jeżeli chodzi o części, wszytsko praktycznie dam możesz naprawic. Całe serwisowanie jest naprawdę łatwe i proste plus cały napręd oczyszczania jest hydrauliczny i podczas żniw smakujesz go może z dwa razy. Na polu sprawuje się super dając ci wydajność około 45-50 t na godzinę. Na koniec wiesz, to są jego pieniądze i pewnie nie małe wiec wszystko zależy od ojca. Na koniec dodam że Casa używam od jakichś 15 lat uwzględniając dwa Case ciągniki do przyczep. Naprawdę dużo usprawniło się przez te lata. Pozdrawiam.
 14. VIP group is added to your profile. Thx for your support!

×
×
 • Create New...